Náš kód: P160866

Sleva 10%

Centrální zvedák/stojan Aprilia Dorsoduro 1200 2011 - 2016

Kompletní sada včetně adaptérové ​​desky specifické pro daný model Centrální stojan pro rychlé a snadné zvedání 4 dvojitá kolečka pro snadné manévrování Rozměry: délka 78 cm / šířka 54 cm / výška 75,5 cm Maximální nosnost 300 kg při hmotnosti 17 kg Ideální na přezimování Více informací
Varianta:
10 490 Kč (ušetříte 1 049 Kč)
9 441 Kč Včetně DPH
7 802 Kč Bez DPH
5 pracovních dní , u vás do 19.06.
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Centrální zvedáky

Centrální zvedák/stojan Aprilia Dorsoduro 1200 2011 - 2016
9 441 Kč
+ -

Popis a parametry

S centrálním stojanem ConStands Power-Classic lze celý motocykl bez námahy zvednout během několika sekund. Stabilní dvojitá kolečka vám umožní snadno manévrovat s motocyklem v nejužším prostoru a umístit jej s milimetrovou přesností. Pokud se stojan nepoužívá, lze jej uložit nebo přepravit, aby se ušetřilo místo díky integrované funkci skládání.

Pro vaši bezpečnost a stabilní stojan stroje jsme nainstalovali uzamykatelný mechanismus, který vám umožní nastavit si pracovní výšku a zajistit ji ručně. To vám umožní pohodlně provádět práce na vašem stroji, jako jsou opravy, údržba, výměna pneumatik a údržba. Také bylo nainstalováno šikmé rameno páky, které vám poskytuje optimální ochranu proti zachycení. Stabilní centrální stojan ConStands Power-Classic díky odlehčení částí, jako je podvozek a pneumatiky při zvednutí, je také ideální pro zimní skladování. Doporučujeme chránit váš stroj před nečistotami a prachem plachtou. Na jaře je můžete sundat a začít hned jezdit na svém čistém motocyklu.

 

Centrální stojan/zvedák vám bude dodán včetně adaptérové ​​desky specifické pro daný model. Pokud si v budoucnu pořídíte nový motocykl, můžete doobjednat z velkého výběru dalších adaptérů na centrální stojan pro různé značky a modely motocyklů. Takže můžete i nadále používat svůj centrální stojan.

Poznámka: Příslušenství jako ochrana rámu, ochranné rámy nebo upravené systémy stupaček mohou způsobit, že stojan nebude možné použít. Před nákupem prosím zkontrolujte.

Náš kód: P160866
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání