Jak vybrat zvedák a stojan na motorku

Jak vybrat zvedák a stojan na motorku

Také jednostopé vozidlo, podobně jako automobil, potřebuje pravidelnou údržbu i perfektní servis, aby vaše jízda byla bezpečná. Dobrým pomocníkem při péči o choppery, cross či sportovní motocykl jsou moto zvedáky a stojany. Existuje několik typů zdvihadel, pomocí nichž můžete motocykl uložit či zvednout. Proč si vybrat právě z naší nabídky? Naše zvedáky a stojany vynikají kvalitou, příslušenstvím a jednoduchou manipulací.

 

Centrální zvedáky

 

Potřebujete snadno a rychle zvednout celý motocykl? Neměl by vám v moto výbavě chybět centrální stojan, který má spoustu vychytávek:

 

 • základní funkcí je samozřejmě snadný přístup pro opravy, servis a čištění všech částí, např. kola, motoru a vidlic
 • díky čtyřem ramenům je velmi stabilní
 • v různých výškách jej můžete uzamčít
 • je ideální pro přepravu a také uspoří místo v garáži, jelikož jej lze složit
 • při manévrování v malém prostoru oceníte čtyři kolečka
 • má speciální adaptér pro vybraný model vašeho motocyklu, který lze v případě pořízení jiného stroje jednoduše dokoupit

 

Chopper zvedáky

 

 

Hydraulický zvedák chopper je motocyklový profi zvedák ideální pro těžké choppery, cruisery, čtyřkolky a další motocykly s dvojitým trubkovým rámem. Díky jeho robustní konstrukci jej ideálně: 

 

 • zaparkujete a zvednete (ideální pro zimní parkování, neboť zamezuje tvorbě plošek na pneumatikách)
 • pohodlně uděláte údržbu, či opravíte
 • bonusem je, že můžete motocykl postavený na zvedáku přemísťovat

 

Malý zvedák s velkou silou

 

Máte dílničku a hodilo by se vám menší zdvihadlo? Chopper zvedák mini je ideálním pomocníkem vhodným pro hobby a dílnu. A jaké jsou jeho další přednosti?

 

 • můžete jej umístit pod rám, motor nebo kyvnou vidlici motocyklu
 • umožňuje pohodlné a bezpečné práce na motocyklu
 • snadné používání vám umožní ConStands Mini-LIFT, čímž se zvedák stane dobrým nástrojem pro opravy a údržbu vlastních motocyklů
 • součástí jsou pogumované, individuálně nastavitelné držáky (nosiče)

 

Jaké přednosti mají motokrosové zvedáky?

 

Velký zvedací stůl zajistí stabilitu a vy tak budete snadno a bezpečně manipulovat s terénními i supermoto stroji. Všechny opravy a údržbu vaší motorky tak zvládnete bez problémů.

 

Motocyklový hydraulický zvedák pro náročné

 

Hydraulický zvedák je kvalitní pomocník pro hobby, dílny i profesionální závodníky. Bezpečnou stabilitu zajišťuje velká dosedací plocha a komfort zvednutí zase hydraulický nožní pedál. 

 

Parkujte jednoduše a chytře!

 

Chcete zaparkovat, zazimovat či různě manévrovat s motocyklem? Využijte mobilní podložku, která má čtyři lehce otáčející se speciální kolečka, která za vás obstarají námahu při manévrování. Ochranné podložky jsou z protiskluzového plechu z hliníku. Mobilní podložka je vhodná pro všechny motocykly a skútry s postranním stojanem. 

Podložka pro středový stojan má pogumovanou protiskluzovou plochu, je odolná proti zkrutu i při plném zatížení. Čtyři snadno ovladatelná polyamidová dvojitá kolečka s brzdou zajišťují nízkou sílu a stabilitu. Díky pevnému designu určitě oceníte dlouhou životnost stojanu.Témata:  

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!


Napsat komentář0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání